250 bin insanın ortak tercihi SushiCo lezzetleri!


SushiCo üyelerimizin sayısı çeyrek milyona ulaştı. Herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Karşı konulmaz lezzetlerle giderek daha fazla üyemizi mutlu etmeye devam edeceğiz.


%20 SushiCo Puan!BKM Express ile 100 TL ve üzeri online siparişinizde 25 TL indirim.Kampanya, 15.05.2020 ve 15.07.2020 tarihleri arasında wwww.sushico.com.tr adresinden ve SushiCo mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. BKM Express ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim verilecektir. Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla kez yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. Bu kampanya, BKM Express üyesi kuruluşların kampanyalarıyla birleştirilebilir. BKM ve SushiCo, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya hediye çeki satın alımları dahil değildir.


Voices of Japanese Food and Ingredient Supporter Stores Overseas


Röportajın tamamını okumak için tıklayın.
https://www.jetro.go.jp/en/trends/foods/supporter/interview/sushico.html


300 yıllık gelenek artık tüm SushiCo'larda!


Dünyaca ünlü şeflerin "Avrupa'nın soya sosu algısını değiştiren sos", "Belirgin bir şekilde lezzetinde 300 yıllık bir tarih yatıyor" cümleleri eşliğinde övgülerle ifade edilen Shibanuma soya sosu artık Türkiye'de ve sadece SushiCo şubelerinde tadılabilecek.

3 asırdan bu yana geleneksel Japon soya sosu üreten Shibanuma markası, sadece SushiCo müşterilerine sunulmak üzere Türkiye'ye özel ürettiği soya sosu ile bir geleneğin Tokyo'dan sofralarımıza ulaşmasını sağladı. Japon Dış Ticaret Teşkilatı (JETRO) desteği ile direkt Japonya'dan ithal edilen nadir Japon gıda ürünlerinden biri oldu.

Bu olay, Türkiye'de orijinal Japon gıda ürünlerinin bilinilirliği ve doğru tanınması açısından ilk başarı hikayesidir.

SushiCo kullandığı soya sosu sayesinde, Japonya Tarım, Ormancılık ve Balıkçılık Bakanlığı tarafından ülkenin yemek kültürünü ve gıda ürünlerini tanıtanlara verilen, dünyada sadece 4500 restoranda bulunan JAPANESE FOOD SUPPORTER sertifikasını alma hakkına sahip olmuştur. SushiCo bu sertifikayı alan Türkiye’deki ilk restorandır.

SushiCo için özel üretilen geleneksel soya sosumuzun, sevdiğiniz tariflerimizin ayrılmaz bir parçası haline gelmesi dileğiyle..

SUSHİCO 2979-3009
https://www.jetro.go.jp/ext_images/en/trends/foods/supporter/list_store_restaurant_20191231.pdf

CHİNESE EXPRESS 3010- 3020
https://www.jetro.go.jp/ext_images/en/trends/foods/supporter/list_store_restaurant_20191231.pdf

GRAFİK (TURKEY 42)
https://www.jetro.go.jp/ext_images/en/trends/foods/supporter/data_20191231.pdf

BASINDA BİZ;
http://www.turkiyeturizm.com/uc-asirlik-japon-soya-sosu-markasi-sushico-ile-turkiyede-59472h.htm
https://www.tgrthaber.com.tr/ekonomi/uc-asirlik-japon-soya-sosu-markasi-sushico-ile-turkiyede-2662872
https://www.iha.com.tr/haber-uc-asirlik-japon-soya-sosu-markasi-sushico-ile-turkiyede-799003/

YABANCI BASINDA BİZ;
Will it be triggering for the spread of Japanese food? Made in Japan Soy Sauce entry into Turkey
https://www.fnn.jp/posts/00048083HDK/201909070103_yasuhikoshimzu_HDK (Japonca)

Tokyo Tv haberlerinde soya sosu ihraqcatına yer vermiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=Twf9Wc65ZBA (Japonca)


Shibanu to soy sauce in Turkey Soshico
https://www.news1.news/tr/2019/09/shibanu-to-soy-sauce-in-turkey-soshico.html


SushiCo'nun yolculuğu 20 yıl önce başladı...!SushiCo'nun yenilenen mobil uygulamasını kullan, HAYALLERİNİN GEMİSİNDE SEN DE OL! Kampanyamız sonuçlandı.


Kampanyanın kazananı Yasin Bostancı. Üyemizi tebrik ederiz. En kısa zamanda müşteri ilişkileri yetkilimiz kendisiyle iletişime geçecektir.


SushiCo'nun yenilenen mobil uygulamasını kullan, HAYALLERİNİN GEMİSİNDE SEN DE OL!Somon Norveç'ten gelir, SushiCo'da yenirÇocuklar Uzakdoğu mutfağını KidZania’daki SushiCo’da deneyimleyecek
SushiCo, çocuklara gerçek hayatta yetişkinlerin sahip olduğu meslekirolleri üstlenme ve eğlenerek öğrenme fırsatı veren KidZania’da hizmet vermeye başladı.

Uzakdoğu mutfağını lezzet meraklılarıyla buluşturmaya devam eden Sushico, eğitim ve eğlenceyi birarada sunan KidZania’da gerçekleştireceği keyifli etkinliklerle çocukların ilgi odağı olacak.

KidZania SushiCo’da Çin, Japon ve Thai mutfağını yakından tanıma fırsatı bulacak olan çocuklar, aynı zamanda düzenlenecek kurslarla sushi roll yapmayı öğrenecekler. Böylece sushi yapım aşamalarını ve Uzakdoğu yemek kültürünü birebir deneyimleyebilecekler.

Akasya Acıbadem AVM içerisinde bulunan Kidzania, 4-14 yaş arasındaki çocuklara yaklaşık 90 farklı meslek birimini deneyimleme fırsatı sunuyor.


SushiCo'da çocuklara özel doğum günleri.


SushiCo yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de özel doğum günleri ve sushi kursu düzenliyor. Çocuklar eğlenerek sushi yapmayı öğrenirken hem doğum günlerini kutlayacak, hem de farklı lezzetler keşfedecekler.


Sushico.com.tr'de 50 TL ve üzeri yemek siparişini BKM Express ile öde anında 20 TL indirim kazan!YGA Liderlik Kampları Özyeğin Üniversitesinde gerçekleşti.

1 – 5 Temmuz tarihleri arasında YGA Liderlik Kampları Özyeğin Üniversitesinde gerçekleşti. 220 ilköğretim, lise ve görme engellilerin katılımı ile gerçekleşen Liderlik Kamplarına SushiCo da destek verdi. SushiCo tarafından dağıtılan Noodle'ları afiyetle yiyen çocuklar güzel bir kamp dönemi geçirdiler.


SushiCo, YGA Genç Liderler Zirvesi’nde


Ocak ayının ikinci haftasında Robert, Üsküdar Amerikan, Koç VKV, TED, Galatasaray, İstanbul Erkek gibi Türkiye’nin en iyi liselerinden 400 kişi YGA Genç Liderler Zirvesi’ne katıldı.

Lise öğrencileri proje çalışmalarını SushiCo ürünler ile keyifle geçirdi.


SushiCo Nişantaşı - Restoran HaftasıHer 1000. üyemize 1000 SushiCo Puan hediye ediyoruz.


27 Ekim itibariyle www.sushico.com.tr online sipariş sistemine üye olan her 1000. (bininci) kişiye 1000 SushiCo Puan hediye!
Kampanya 15 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir. 1 SushiCo Puan= 1 TL'dir.
Üye olduktan sonra "Hesap Bilgilerim" sayfasından kaçıncı olduğunuzu görebilirsiniz.
Kazanan kullanıcımızın hesabına puan eklendikten sonra bilgilendirme için kendisiyle iletişime geçilecektir


#sushiyemeyenkalmasın Yarışma Kuralları


#sushiyemeyenkalmasın fotoğraf yarışması SushiCo tarafından düzenlenmektedir.

Yarışmacıların ödül almaya hak kazanmaları için, SushiCo restoranlarında "ilk kez sushi yedikleri anı" anlatan fotoğraflarını ve videolarını #sushiyemeyenkalmasın hashtagini kullanarak ve SushiCo resmi Instagram sayfasını etiketleyerek paylaşmaları gerekmektedir.

Yarışmaya katılabilmek için katılımcıların, SushiCo Türkiye Instagram sayfasını (@sushicotr) takip etmeleri gerekmektedir.

Yarışmada 4 ödül bulunmaktadır.
• 1.ye 1000 SushiCo Puan
• 2.ye 750 SushiCo Puan
• 3.ye 500 SushiCo Puan
• 4.ye 250 SushiCo Puan verilecektir.

 • #sushiyemeyenkalmasın yarışması 1 - 29 Şubat tarihleri arası geçerlidir. Bu tarihten sonra paylaşılan fotoğraflar ve videolar geçerli olmayacaktır. Yarışma duyuruları SushiCo'nun kurumsal Facebook ve Instagram sayfası üzerinde yayımlanacaktır.
 • Juri en iyi 4 fotoğrafı ya da videoyu seçecek ve kazanan 4 katılımcıya SushiCo'dan sushi puan hediye edilecektir.
 • Yarışma için paylaşılan fotoğraflar ve videolardan seçilecek olan için esas kriter fotoğrafın ve videonun yarışma konseptine uygunluğudur.
 • Katılımcılar, Instagram'a @sushicotr ve #sushiyemeyenkalmasin etiketlerini kullanarak paylaştıkları fotoğrafların ve videoların SushiCo sosyal medya hesaplarında kullanılmasına izin vermektedirler.
 • Yarışma kapsamı dışındaki tüzel kişilerin çıkar ve amaçlarına hizmet eden fotoğraf ve videolar değerlendirmenin dışında tutulacaktır.
 • Hile (teknolojik imkânlar kullanılarak veya çeşitli şekillerde hileli yönlendirme yapıldığı tespit edilen paylaşımlar) yapıldığı tespit edilen paylaşımlar, değerlendirme dışında tutulacaktır.
 • #sushiyemeyenkalmasın yarışmasına 16 yaşından küçük olan Facebook kullanıcıları katılamaz, katılmış ve ödül kazanmış olsalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Katılımcıların Instagram kullanıcısı olması, gerçek bir hesaplarının bulunması ve yarışma uygulamasının profillerine erişimine izin vermesi gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak ve/veya Instagram altyapısının eksik ve hataları ile fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler belirlendiği takdirde, yarışmacıya haber vermeksizin yarışmadan çıkartılacaktır ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.
 • Katılım koşullarını eksiksiz tamamlayan tüm yarışmacılar SushiCo'nun düzenlediği #sushiyemeyenkalmasın yarışmasına katılmaya hak kazanacaklardır.
 • #sushiyemeyenkalmasın yarışmasını kazanan kişi, yarışma tamamlandıktan sonraki ilk 2 hafta içerisinde SushiCo Kurumsal Facebook ve Instagram sayfasında yayımlanacaktır.
 • Kazanan katılımcının, iletişim bilgilerini ( Mail adresi ve telefon ) tam ve doğru olarak SushiCo'nun Kurumsal Facebook ya da Instagram sayfasına göndermesi gerekmektedir. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, hediyeyi kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir.
 • Sonuçlar belli olduktan sonra kazanana, Facebook sayfasına gönderdiği iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır. Cep telefonu numaralarının ve/veya mail adreslerinin hatalı olması ya da 3 defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda kazananın internet sitesinde yapılacak duyuru ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Kazanan kişi, ödül hakkını SushiCo'nun belirttiği tarihler arasında kullanabilecektir. SushiCo yarışma ödülünü, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez. Kazanılan hediye nakit paraya veya mala çevrilemez.
 • Yarışma esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
 • Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 • Bu yarışmaya SushiCo çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 • Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın yarışmayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır. Bu yarışmaya Türkiye'de ikamet edenler katılabilirler. Türkiye dışında ikamet edenler yarışmaya katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 • Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri peşinen kabul etmiş sayılır.


1000 TL değerinde SushiCo Puan 800 TL.


Satın alma işlemini lütfen kredi kartı seçeneğini kullanarak yapınız. Satın alma sonrası kazandığınız SushiCo Puan, 1000 SushiCo Puana tamamlanacaktır.
Kadir - Pascal Metro FMBu güzel sohbeti kaçırmayın!