30.10.2021

Uzakdoğu’nun ölümsüzlük iksiri:

Kombucha

Düzenli içildiğinde bağışıklık sistemini destekleyerek vücut direncini güçlendiren Kombucha çeşitlerini menümüzde bulabilirsiniz.

YENİLİKLER MEVSİMİ

Hayatınıza yenilik katmak için SushiCo menüsünü yılda iki kez yeniliyoruz.

Mevsimine göre ürünler kullanıyoruz ve sizin için en tazesini, en kalitelisini seçiyoruz. Dilerseniz menümüzde görmek istediğiniz yenilikleri siz de bizimle paylaşabilirsiniz.
Uzakdoğu’nun uzmanlıkla hazırlanan lezzetlerini sunduğumuz SushiCo’da 3 asırlık bir geleneğin ürünü olan soya soslarımız da Tokyo’dan sofralarımıza ulaşıyor.

Soya fasülyesi ve buğday, Shibanuma ailesi tarafından 18 nesildir saklanan özel bir tarifle harmanlanıyor. 300 yaşındaki ahşap fıçılarda geleneksel yöntemlerle hazırlanarak benzersiz bir tada, kokuya ve lezzete kavuşuyor.

SushiCo için özel üretilen uluslararası ödüllü soya sosumuz, bu saklı tarif ve uzmanlık sayesinde sevdiğiniz tariflerimizin ayrılmaz bir parçası haline geliyor...

Sushi yapım setleri ile evinizde Uzakdoğu esintilerini yaşayın.

119 TL’den başlayan fiyatlarla.

Şimdi hayatımızda yepyeni ve heyecan verici bir markamız var:

COSHOP!

Özenle seçilmiş malzemelerden yemeye hazır seçeneklere, muhteşem Uzakdoğu ürünlerine ulaşmak için www.coshop.com.tr’den sipariş vermeniz yeterli.

Bunları biliyor muydunuz?

Nigiri nasıl yenir?
1
Derinliği az olan bir kaba soya sosu konulur. İsteğe göre bir parça wasabi alınıp soya sosun içine karıştırılır.
2
Nigiri chopstick ile alt kısımdan tutulur. Nigirinin pirinç kısmı sosa değdirilmeden balığın üst kısmı soya sosa batırılır.
3
Nigiriyi ilk balık tadını alacak şekilde ağzınıza götürmelisiniz.

Bebek, Adapazarı Sakarya, Fişekhane, Sancaktepe, Aqua Florya, Bodrum, Mersin ve Arnavutluk Tiran... Son açılan restoranlarımızla birlikte şimdi 44 noktada harika Uzakdoğu lezzetleri sunuyoruz. Yakında açılacak Kurtköy, Kıyı İstanbul, İsfanbul Tema Park, Gaziantep ve Hollanda şubelerimizle SushiCo tutkusu büyümeye devam ediyor...

Kazanmanın tadını çıkarın.

SushiCo mobil uygulaması ve web sitesinden doğrudan sipariş vererek sipariş tutarının

%20’sine kadar puan kazanabilirsiniz.

Zaman içinde Ninja üyelikten Samurai ve Guru üyeliğe geçerek puanlarınıza ekstra puan katabilir, SushiCo dünyasında giderek daha fazla kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

GİZLİ MÜŞTERİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Başvuru için: sushico@sushico.com.tr